Álláshirdetés

Főtitkárság

Vizsgálóorvos (ideiglenes alkalmazott – AD9) – a Tanács A főigazgatósága, Egészségügyi és szociális szolgálat – Orvosilag indokolt távollétek

Hiv. sz.: CONS/TA-AD/132

Az Európai Unió Tanácsának Főtitkársága felelősségteljes és tapasztalattal rendelkező vizsgálóorvost keres. Elvárás, hogy a pályázó kiválóan kommunikáljon francia és angol nyelven, valamint jó problémamegoldási készségekkel és kritikus helyzetekben is kiváló ítélőképességgel rendelkezzen.

Amit kínálunk: maximum 4 éves, esetlegesen megújítható, határozott időre szóló munkaszerződés egy dinamikus és többnyelvű munkakörnyezetben.

A vizsgálóorvos feladatai többek között az alábbiak:

  • az orvosi vizsgálatokra vonatkozóan előírt vállalati politika végrehajtása
  • részvétel a Főtitkárság kapcsolódó területekre vonatkozó vállalati politikájának kidolgozásában
  • a betegszabadságot követően ismét munkába álló alkalmazottak támogatása

A munkavégzés helye

Brüsszel, Belgium

Pályázatának beadásához kérjük, hogy az alábbi hivatkozásra kattintva tekintse meg a részletes álláshirdetést és a felvételi kritériumokat:

Jelentkezési határidő: 2017. október. 24., brüsszeli idő szerint déli 12 óra