Skip to content
  • Transporto, telekomunikacijų ir energetikos taryba

Telekomunikacijų ministrų vaizdo konferencija, 2020 m. gegužės 5 d., 2020 m. gegužės 5 d.

Pagrindiniai rezultatai

Neformalioje vaizdo konferencijoje ES telekomunikacijų ministrai aptarė kontaktų atsekimo ir įspėjimo programėlių naudojimą kovojant su COVID-19 pandemija. Jie taip pat apsikeitė nuomonėmis dėl skaitmeninio sektoriaus vaidmens ekonomikai atsigaunant po COVID-19, įskaitant priemones, kuriomis skatinamos investicijos į naujų itin didelio pajėgumo skaitmeninių infrastruktūrų diegimą.

Posėdžio pabaigoje pirmininkaujanti Kroatija paskelbė pranešimą spaudai ir diskusijos rezultatų santrauką.

Ministrai aptarė kontaktų atsekimo programėles ir poreikį investuoti į skaitmeninę infrastruktūrą

Posėdžių dokumentai

Posėdžių rezultatų dokumentai

Informacija spaudai

Kontaktai spaudai

Ne žurnalistų prašome siųsti prašymus visuomenės informavimo tarnybai.

Akreditavimo ir spaudos renginiai

Daugiau informacijos apie akreditaciją rasite šiame puslapyje.

Tarptautinių aukščiausiojo lygio susitikimų, vykstančių už Europos Sąjungos ribų, atveju žiniasklaidos atstovus akredituos priimančiosios šalies valdžios institucijos.

Sekite naujienas

Kiti posėdžiai: Transporto, telekomunikacijų ir energetikos taryba

Žiūrėti daugiau posėdžių

Paskutinį kartą peržiūrėta: 2025 m. sausio 16 d.