- Transporto, telekomunikacijų ir energetikos taryba
Telekomunikacijų ministrų vaizdo konferencija, 2020 m. gegužės 5 d., 2020 m. gegužės 5 d.
Pagrindiniai rezultatai
Neformalioje vaizdo konferencijoje ES telekomunikacijų ministrai aptarė kontaktų atsekimo ir įspėjimo programėlių naudojimą kovojant su COVID-19 pandemija. Jie taip pat apsikeitė nuomonėmis dėl skaitmeninio sektoriaus vaidmens ekonomikai atsigaunant po COVID-19, įskaitant priemones, kuriomis skatinamos investicijos į naujų itin didelio pajėgumo skaitmeninių infrastruktūrų diegimą.
Posėdžio pabaigoje pirmininkaujanti Kroatija paskelbė pranešimą spaudai ir diskusijos rezultatų santrauką.
- Pirmininkaujančios valstybės narės pranešimas spaudai po telekomunikacijų ministrų vaizdo konferencijos, 2020 m. gegužės 5 d.
- Pirmininkaujančios valstybės narės parengta telekomunikacijų ministrų vaizdo konferencijos santrauka, 2020 m. gegužės 5 d.
- COVID-19 (koronaviruso) protrūkis ir ES atsakas (bendra informacija)
Posėdžių dokumentai
Posėdžių rezultatų dokumentai
Informacija spaudai
Kontaktai spaudai
-
Niels Timmermans Press officer
- +32 470 18 22 47
- +32 2 281 32 65
Ne žurnalistų prašome siųsti prašymus visuomenės informavimo tarnybai.
Akreditavimo ir spaudos renginiai
Daugiau informacijos apie akreditaciją rasite šiame puslapyje.
Tarptautinių aukščiausiojo lygio susitikimų, vykstančių už Europos Sąjungos ribų, atveju žiniasklaidos atstovus akredituos priimančiosios šalies valdžios institucijos.
Sekite naujienas
- Kad gautumėte naujausią informaciją apie šį ir panašius posėdžius,užsiregistruokite ir jums bus siunčiami pranešimai el. paštu.
- Sekite @EUCouncilPress – čia rasite naujausią informaciją spaudai.
- „X“ saitažodis: #TTE
Kiti posėdžiai: Transporto, telekomunikacijų ir energetikos taryba
Praėję posėdžiai
Paskutinį kartą peržiūrėta: 2025 m. sausio 16 d.