Skip to content
  • Rada pro dopravu, telekomunikace a energetiku

Videokonference ministrů pro telekomunikace, 5. května 2020, 5. května 2020

Hlavní výsledky

Ministři zemí EU pro telekomunikace na neformální videokonferenci jednali o používání aplikací pro vysledování kontaktů a varování v boji proti pandemii COVID-19. Rovněž si vyměnili názory na úlohu digitálního odvětví v rámci hospodářského oživení po pandemii COVID-19, včetně opatření na podporu investic do zavádění nových digitálních infrastruktur s velmi vysokou kapacitou.

Po skončení jednání vydalo chorvatské předsednictví tiskovou zprávu a shrnutí výsledků rozpravy.

Ministři jednali o aplikacích pro vysledování kontaktů a nutnosti investic do digitálních infrastruktur.

Dokumenty k zasedání

Výsledné dokumenty

Informace pro média

Kontakt pro tisk

Nepracujete-li pro média, obraťte se prosím se svým dotazem na službu informací pro veřejnost.

Akreditace a mediální události

Obecné informace o akreditaci naleznete zde.

Akreditace médií na mezinárodní summity konané mimo Evropskou unii zajišťují vládní orgány hostitelské země.

Sledujte aktuální dění

Další zasedání: Rada pro dopravu, telekomunikace a energetiku

Zobrazit další zasedání

Naposledy aktualizováno: 16. ledna 2025