Skip to content
  • Nõukogu (välisasjad)

Välisministrite videokonverents (kaubandus), 16. aprill 2020

Kaubandusküsimuste eest vastutavad ELi ministrid vahetasid arvamusi COVID-19 mõju üle kaubandussuhetele ning ülemaailmsetele väärtus- ja tarneahelatele. Samuti oli ministritel võimalus esitada esialgsed poliitilised tähelepanekud komisjoni ettepaneku kohta, mis käsitleb uut ekspordiloa meedet teatavate isikukaitsevahendite puhul, ning arutada komisjoni hiljuti avaldatud suuniseid välismaiste otseinvesteeringute taustauuringute kohta.

COVID-19 pandeemial on sügav ja pikaajaline mõju Euroopa majandusele ja meie kaubavahetusele ülejäänud maailmaga. Meie esmane ülesanne on hoida kaubavood avatuna. Samuti peame tagama oma majanduse kiire taastumise, tagades eelkõige oma tarneahelate vastupidavuse ja kestlikkuse. Horvaatia välis- ja Euroopa asjade minister Gordan Grlić Radman
ELi kaubandusministrid arutasid COVID-19 mõju.

Pressiteave

Pressi kontaktteave

Kui te ei ole ajakirjanik, siis palun saatke oma taotlus üldsuse teavitamise teenistusele.

Akrediteerimine ja pressiüritused

Ülevaatliku teabe akrediteerimise kohta leiab siit.

Väljaspool Euroopa Liitu toimuvatele rahvusvahelistele tippkohtumistele annavad meedia akrediteeringu vastuvõtva riigi valitsusasutused.

Hoia end kursis

Muud istungid: Nõukogu (välisasjad)

Vaata muid kohtumisi

Viimati läbi vaadatud: 6. veebruar 2025