Skip to content
  • Starptautiskas ministru sanāksmes

Albānijas pievienošanās konferences sestā sanāksme, 2025. gada 16. septembris

Galvenie rezultāti

Šodien Briselē notika Albānijas pievienošanās konferences sestā sanāksme. Sanāksmes mērķis bija sākt sarunas ar Albāniju par sarunu 4. kopu “Zaļā programma un ilgtspējīga savienojamība”, tostarp par šādām sarunu sadaļām:

  • 14. sadaļa: Transporta politika
  • 15. sadaļa: Enerģētika
  • 21. sadaļa: Eiropas komunikāciju tīkli un
  • 27. sadaļa: Vide un klimata pārmaiņas

Eiropas Savienības delegāciju vadīja Dānijas Eiropas lietu ministre Marie Bjerre (Marie Bjerre), piedaloties Eiropas paplašināšanās komisārei Marta Kosai (Marta Kos). Albānijas delegāciju vadīja Albānijas premjerministrs Edi Rama (Edi Rama).

Paziņojumi presei

Informācija presei

Kontaktinformācija presei

Ja neesat žurnālists, savu pieprasījumu, lūdzu, sūtiet sabiedrības informēšanas dienestam.

Akreditācija un preses pasākumi

Lai iegūtu vispārīgu informāciju par akreditāciju, lūdzu, apmeklējiet šo lapu.

Mediju akreditāciju starptautiskiem samitiem, kas notiek ārpus Eiropas Savienības, veiks uzņēmējvalsts pārvaldes iestādes.

Sekojiet līdzi

Citas sanāksmes: Starptautiskas ministru sanāksmes

Skatīt vairāk sanāksmju

Pēdējo reizi pārskatīts: 2025. gada 17. septembris